lokalny dostawca internetu we Wrocławiu

Działamy lokalnie

Najbliższe okolice to nasze centrum.

Razem z naszymi partnerami pomagamy lokalnej społeczności zarówno w tych mniejszych, jak i bardziej poważnych sprawach. Chcemy, żeby życie poza miastem nie wiązało się z brakiem możliwości rozwoju i realizacji swoich zainteresowań. Przeciwnie.

Komputery dla SP nr 8!

Dziękujemy wszystkim wrocławskim szkołom podstawowym, które podjęły wyzwanie i przystąpiły do zabawy w Fabrykę Internetu AER.

Nagroda konkursowa - nowy sprzęt komputerowy i remont sali komputerowej - powędrują do Szkoły Podstawowej numer 8 im. Józefa Piłsudskiego z Wrocławia.

Dzieci z podstawówki przy ul. Kowalskiej, przygotowały 12-minutowy film fabularny, którego bohaterki odkrywają tajemnicze przejście do tytułowej Fabryki Internetu. 

Drugie i trzecie miejsce w konkursie zajęły: Szkoła Podstawowa nr 53 oraz Szkoła Podstawowa nr 75.

Konkurs „Fabryka Internetu AER” był skierowany do wszystkich podstawówek we Wrocławiu, a zadaniem było stworzenie pracy nawiązującej do hasła tytułowego. Placówki miały pełną swobodę interpretacji – mogły zgłaszać zarówno dzieła pojedynczych uczniów jak i prace grupowe (plastyczne, literackie, przedstawienia teatralne, krótkie filmy video, czy też lekcje edukacyjne oraz wszystkie inne akcje zrealizowane w szkole w czasie trwania konkursu). Celem zabawy było propagowanie wiedzy na temat Internetu oraz bezpiecznego korzystania z komputera. 

Kto wygra w konkursie "Fabryka Internetu AER"?

Dziękujemy wszystkim szkołom za prace i zgłoszenia konkursowe

15 czerwca upłynął termin nadsyłania prac na konkurs "Fabryka Internetu AER", organizowany przez AER Network we współpracy z Gazetą Wrocławską.

Niebawem skontaktujemy się z wszystkimi szkołami, które przystąpiły do konkursu,  a nasze jury wybierze zwycięską pracę. Informacji szukajcie na naszej stronie w zakładkach "Co nowego w AER?" oraz "Działamy lokalnie". 

AER udostępnia halę Sportową.

Zgłoś się i zagraj w turnieju piłki halowej.

Zapraszamy wszystkich chętnych na halę sportową przy ulicy Czestochowskiej 42 w każdy poniedziałek i czwartek od 18.30.

Z hali moga korzystać bezpłatnie wszyscy nasi klienci, którzy wyślą wcześniej zgłoszenie na adres green@aernetwork.pl.

Gramy w piłke halową. Przyjmujemy zgłoszenia indywidualne, jak i całych zespołów. W przypadku zebrania odpowiedniej liczby chętnych rozpiszemy lokalny turniej AERu. Zapraszamy!

Fabryka Internetu - Konkurs dla Szkół

AER Network oraz Gazeta Wrocławska zapraszają wrocławskie szkoły podstawowe do udziału w Konkursie „Fabryka Internetu AER”

Główną nagrodą jest wyposażenie szkolnej sali komputerowej w nowe stanowiska komputerowe, remont sali komputerowej oraz podłączenie do szkoły darmowego Internetu.

Jak przystąpić do konkursu? Sposób jest tylko jeden - wystarczy w dowolny sposób zinterpretować hasło przewodnie konkursu i wysłać do nas zgłoszenie. Możecie napisać opowiadanie, nagrać krótki film, albo namalowac jeden wielki obraz. Zostawiamy Wam wolną rękę. Termin nadsyłania prac upływa 15 czerwca 2013 roku. Zgłoszenia chęci udziału w konkursie można przesyłać na adres fabrykainternetu@aernetwork.pl do 30 kwietnia.

Regulamin oraz zasady uczestnictwa w konkursie publikujemy na naszej stronie internetowej, poniżej. Pytania w sprawie konkursu prosimy kierować na adres mailowy: fabrykainternetu@aernetwork.pl

 

Na Festiwalu Dobrego Piwa Internet AER w trawie piszczy

Zapraszamy wszystkich na Festiwal Dobrego Piwa organizowany w najbliższy weekend w Centrum Kultury Zamek Leśnica we Wrocławiu!

W tym roku będzie można nie tylko skosztować lokalnych specjałów piwowarskich, ale także korzystać do woli z bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego internetu AER Network.

Naturalnie proste!

Festiwal Dobrego Piwa potrwa od 11 do 13 maja 2012 roku. To już trzecia edycja imprezy, przyciągającej do Leśnickiego Zamku tłumy gości, i to nie tylko z Wrocławia. Wszystkim życzymy udanej zabawy. 

Sprawdź czy AER jest już w Twoim domu

Sprawdź

Aktualności

  • BOK: zmiana godzin pracy
    W czasie Świąt zmienią się godziny pracy naszego Biura Obsługi Klienta. WIĘCEJ

  • Szkolenie pracowników BOK
    W dniach 16 i 17.05 w związku ze szkoleniem pracowników Biura Obsługi Klienta... WIĘCEJ

  • FABRYKA INTERNETU: Nagrody wręczone
    Sprzęt komputerowy trafił do Szkoły Podstawowej numer 8 z Wrocławia. WIĘCEJ

Strefa klienta

Wejdź